top of page

POSILŇOVACIA ZÓNA

Posiľnovňa, ktorú ocení každý.

Posilňovňu ocení každý, od začiatočníkov až po dlhoročných bodybuilderov, pre rozmanitosť náradia, ktoré má u nás k dispozícii. Nájdete tu klasické posilňovacie stroje a veže, ale aj moderné viacúčelové systémy s kladkami.

Súčasťou posilňovne sú sady lavičiek, voľných činiek, ale aj ťažkých jednoručiek. Len takáto pestrosť náradia vám umožní precvičovať jednotlivé svalové partie rôznymi technikami pod rôznymi uhlami v maximálnych rozsahoch pohybu jednotlivých svalových partií s maximálnou efektivitou.

 

V kardio zóne sa môžete venovať aeróbnym cvičeniam na našich značkových zariadeniach ako eliptický, veslovací prípadne lyžiarsky trenažér. Svoju kondičku môžete udržiavať, alebo vylepšovať aj pomocou spiningových bicyklov, airbikeov a bežiacich pásov.

Cvičením na kardio strojoch sa zrýchľuje metabolizmus čo pomáha spaľovať tuky, posilňuje sa kardiovaskulárny systém, vyplavujú sa toxíny z organizmu.

Na tomto poschodí nájdete aj funkčnú zónu v ktorej sa nachádzajú balančné pomôcky pre cvičenie s vlastnou váhou. Veľká kovová konštrukcia pre rôzne cviky ako hrazda, bradlá, rúčkovanie atď.

Rege - centrum

Vhodné pre začiatočníkov

Osobný prístup

Garancia výsledkov

Skupinové tréningy

Dôraz na techniku

Profesionálni 

tréneri

Logo Regecentrum.png

Pridajte sa k nám ešte

dnes a využívajte najlepšie služby.

bottom of page