top of page

​Rázová vlna

Čo je rázová vlna?

Rázové vlny sú zvukové vlny s vysokou energiou. Vyskytujú sa v atmosfére napríklad pri údere blesku, alebo pri prerazení zvukovej bariéry lietadlom. V medicíne sa začali využívať v 80-tych rokoch. Liečba rázovou vlnou je liečebnou fyzikálnou metódou patriacou do skupiny mechano-terapií. Energia sa prenáša na postihnuté miesto vysoko energetickou tlakovou akustickou vlnou (shock wave), ktorá vyvoláva v tkanive hojivé a regeneračné procesy. Podľa použitého systému, ktorý vytvára rázovú

 

S čím vám rázová vlna pomôže?

  • liečba, korekcia a odstránenie celulitídy

  • korekcia jaziev a strií

  • regenerácia svalstva

  • vypnutie svalového a väzivového tkaniva

  • aktivácia enzýmov spúšťajúcich lipolýzu

  • odstránenie lymfedemu k zmenšeniu obvodu ošetrovaných oblastí – čo vedie k zoštíhleniu a k omladeniu kože na tele

Rázova vlna – Odstránenie celulitídy

 

Celulitída je estetický problém, ktorý trápi najmä ženy v rôznom veku. Môže mať genetické predispozície, ale väčšinou je následkom nezdravého životného štýlu, nedostatočnej aktivity, sedavého zamestnania a podobne.

 

Ak ste sa rozhodli s ňou skoncovať a zmenili ste svoj životný štýl od základov a aj tak sa Vám nedarí sa jej zbaviť – ponúkame Vám riešenie. Ošetrenie akustickou rázovou vlnou, ktoré je založené na zvukových vlnách s vysokou energiou. Zneje to hrôzostrašne, ale opak je pravdou. Tento spôsob odstránenia celulitídy je absolútne bezbolestný a pomôže Vám zbaviť sa celulitídy.

V modernej medicíne sa energia rázovej vlny uplatňuje na bolestivé časti tela kde uplatňuje svoje liečivé účinky. Rázové vlny urýchľujú proces hojenia v tele, stimulujú látkovú výmenu a zlepšujú krvný obeh.

Poškodené tkanivá postupne regeneruje a nakoniec lieči. Využíva sa v ortopédii ale tiež v estetickej medicíne na odstránenie celulitídy, odstránenie strií, aktiváciu lymfatického systému, relaxácii svalov, zmenšeniu obvodu – zoštíhleniu a tiež k redukcii tvárových vrások.

Skoncujte raz a navždy s celulitídou a nadbytočným tukom – nehanbite sa si obliecť mini sukňu alebo šortky. Toto ošetrenie akustickou rázovou vlnou je ideálne pre spevnenie pokožky a zbavenie sa celulitídy.  Pre viditeľné výsledky postačí 10 sedení po 1 hodine.

Ortopédia a rehabilitácia

Akútne alebo chronické bolesti svalov, šliach, ramena alebo päty môžu výrazne zhoršiť prirodzenú mobilitu a kvalitu života! Liečba rázovou vlnou je moderná a vysoko účinná metóda liečby. Do bolestivých oblastí tela sú zavedené zvukové vlny s vysokou energiou. Vďaka tejto inovatívnej liečbe sú patologické zmeny šliach, väzov, kapsúl, svalov a kostí odstránené systematicky. Priaznivé účinky liečby rázovou vlnou sa prejavujú už po 3  sedeniach. Terapia odstraňuje bolesť a obnovuje úplnú voľnosť pohybu, čím sa zlepšuje kvalita života.

rege-11-of-24_49573183638_o.jpg
Logo Regecentrum.png

Pridajte sa k nám ešte

dnes a využívajte najlepšie služby.

bottom of page